Galanteria Skórzana
idea
O FIRMIE
MATERIAŁY
DO POBRANIA
KONTAKT

Zaprojektuj swój własny kalendarz

 
 
 

O firmie

Idea -tworzy ją zespół specjalistów z dziedziny reklamy i poligrafii. Działamy w oparciu o zdobytą przez wiele lat wiedzę, doświadczenie i praktykę.

Jesteśmy ludźmi o otwartych głowach, szerokich horyzontach i pozytywnym sposobie myślenia.
To co dla innych jest niewykonalne dla nas jest możliwe. Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, świeżych koncepcji i możliwości do ich realizacji. Chcemy być skuteczni i dlatego dobieramy środki adekwatne do możliwości, etapu rozwoju oraz celów jakie stawia przed sobą projekt.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zadania nasza oferta nie daje się zamknąć w sztywnych ramach. Pragniemy, aby nasze usługi pomagały Partnerom o krok wyprzedzać konkurencję. Jednocześnie wychodzimy z założenia, że najwyższa jakość usług jest najlepszą formą promocji nas samych, a dodatkowo źródłem satysfakcji z wykonanej pracy.

Jeśli wśród kilkudziesięciu oferowanych przez nas Kalendarzy nie znajdziecie Państwo poszukiwanego wyrobu, jesteśmy przygotowani specjalnie dla Państwa go zdobyć.
Aby zapewnić kompleksową obsługę, proponujemy naszym klientom znakowanie upominków reklamowych metodą

  • tampodruku
  • sitodruku
  • grawerowania laserowego
  • hotstamping

Mamy nadzieję, że wyprodukowane przez nas formy reklamy przyczynią się bezpośrednio do podniesienia sprzedaży Państwa produktów i utrwalenia w świadomości konsumentów nazw marek czy logo firmy. 
 

Skontaktuj się z nami: 512 245 833, 32 749 82 87

Kontakt

Agencja Reklamowa IDEA R. Tomanek

Szeroka 23/13

40-231

512 245 833, 32 749 82 87

idea@ideapolska.pl
Polecamy

- O firmie

- Materiały

- Do Pobrania

- Kontakt