Galanteria Skórzana
idea
O FIRMIE
MATERIAŁY
DO POBRANIA
KONTAKT

Zaprojektuj swój własny kalendarz

 
 
 

Materiały

Prezentujemy Państwu wyroby będące gwarancją jakości i dające poczucie satysfakcji klientowi z ich posiadania. Dysponujemy rozległą wiedzą na temat dostępnych na rynku surowców, a te które wprowadziliśmy do naszej oferty charakteryzują się najwyższą jakością oraz dużymi możliwościami obróbki. Aby sprostać zróżnicowanym potrzebom i wymaganiom naszych klientów oferujemy wyroby wykonane ze skór naturalnych jak i tworzyw skóropodobnych.


   

Skóra to najszlachetniejszy materiał wykorzystywany do produkcji galanterii. Faktura, dotyk oraz zapach skóry sprawiają, że wykonane z niej produkty stają się wyjątkowe dla ich użytkowników. Naturalne jarzma podkreślają jeszcze bardziej unikalność i niepowtarzalność wyrobu skórzanego. Do wyrobu naszych produktów starannie wybieramy jedynie znakomitej jakości włoskie skóry. Sprowadzamy je z miejsc, w których od pokoleń rozwija się i pielęgnuję tradycję ich wytwarzania. Są to najlepsze materiały o pięknym naturalnym wyglądzie, którego nie sposób pomylić z żadnymi substytutami. Nasze precyzyjne wykonanie nadaje im klasę i niezwykły charakter.

   KENYA:

Jest najwyższej jakości bydlęcą skórą naturalną wyprawianą roślinnie. Pochodzi z Włoch, gdzie wybitni fachowcy nadają jej szlachetny wygląd. Na licu tej skóry dostrzegalne są naturalne nieregularne jarzma. Jej ekskluzywny charakter podkreśla błyszczące wykończenie. Dzięki efektowi przebarwienia uzyskiwanemu w procesie tłoczenia, wspaniale nadaje się do umieszczenia na niej logo firmy. Specyficzny zapach, miękkość w dotyku to cechy, które podkreślają ekskluzywność tej skóry.

   DERBY:

Wysokiej jakości naturalna skóra licowa z wykończeniem anilinowym, z lekkim połyskiem; wyprawa chromowo – roślinna. Skóra chętnie wybierana dla ceniących prestiż w rozsądnej cenie.

   CARDIFF:

Naturalna skóra licowa międlona wykańczana woskami, matowa; wyprawa  chromowo – syntanowa. Charakterystyczna faktura sprawia, że skóra ta cieszy się wielką popularnością wśród naszych Klientów.

   TEXAS:

Dwoina bydlęca zwana jest także skórą drugiego cięcia. Jest bardzo wytrzymała. Będąc atrakcyjną cenowo alternatywą, jest wykorzystywana do wyrobu wielu reklamowych produktów.    Uzupełnieniem naszej oferty są wysokiej jakości tworzywa skóropodobne. Do naszej produkcji używamy bardzo wytrzymałych i miłych w dotyku włoskich materiałów. Z dużym powodzeniem wykorzystujemy je do wyrobów użytkowych. Prezentujemy poniżej tworzywa o zróżnicowanej fakturze i kolorystyce:

   AGENDA:

Tworzywo skóropodobne charakteryzujące się niezwykłym podobieństwem do skóry naturalnej. Efekt ten tworzą subtelnie połyskująca powierzchnia oraz niebanalny wzór. Dzięki specyficznej strukturze tego materiału, uzyskuje się na nim bardzo dobry efekt tłoczenia. Materiał przebarwia się przy tłoczeniu na gorąco tzn. zmienia kolor na ciemniejszy.

   SANDRA:

To wysokiej jakości tworzywo skóropodobne. Błyszczące wykończenie nadaje wykonanym z niej produktom niepowtarzalny efekt. Jest bardzo trwałe, dzięki temu okres użytkowania produktu jest długi.

  


   KODURA:

Tkanina kaletnicza, wykonana z poliestru i pokryta PCV. Materiał charakteryzujący się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia. Struktura włókien oraz specjalna metoda tkania zapewniają maksymalną odporność na zużycie, w szczególności tarcie i zdzieranie. Jest to materiał wodoodporny, wykonany z poliestru, używany głównie na pokrowce, plecaki czy torby turystyczne. Uzupełnieniem praktycznego aspektu wyrobów z kodury są jej lamowane wykończenia, które dodają elegancji.
 


 
 

Skontaktuj się z nami: 512 245 833, 32 749 82 87

Kontakt

Agencja Reklamowa IDEA R. Tomanek

Szeroka 23/13

40-231

512 245 833, 32 749 82 87

idea@ideapolska.pl
Polecamy

- Nowości

- O firmie

- Materiały

- Do Pobrania

- Kontakt